Ferrari është prezantuar në shkretëtirat e Lindjes së Mesme me një video klip. Ferrari California T Ferrari ka shitur një shumë të makinave në Lindjen e Mesme kështu që nuk është çudi që Ferrari ka vendosur tani për të promovuar në atë zonë përmes një video të shfaqur, një duo të modeleve Kalifornia T, të quajtur “Deserto Rosso”. Ferrari motivon vendimin për të blerë modelin Kalifornia T në këtë video, sepse ajo ka risi duke filluar nga bukuria befasuese dhe ekskluziviteti i një makine sportive. Ky model do të jetë i ekspozuar në Geneva Motor Show, ju mund të shikoni videon më posht: 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × five =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.