Dëshiron të shplodhesh? Hyr në VOLVO XC90 (video)

0
47

Një përvojë unike të udhëtimit ka premtuar Volvo me Lounge Console. E paraqet në Shangai dhe ju drejtohet biznesmenëve që nuk ngasin vetë makinën por përdorin shoferin e tyre. Lounge Console ofrohet në SUV-in e madh luksoz – e XC90 – dhe zëvendëson vendin e pasagjerit. Ajo ofron disa opsione konfigurimi të brendshme, nga … boudoir për zonjat dhe ekran 17 për filma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + eleven =