Dëshiron të shplodhesh? Hyr në VOLVO XC90 (video)

0
69

Një përvojë unike të udhëtimit ka premtuar Volvo me Lounge Console. E paraqet në Shangai dhe ju drejtohet biznesmenëve që nuk ngasin vetë makinën por përdorin shoferin e tyre. Lounge Console ofrohet në SUV-in e madh luksoz – e XC90 – dhe zëvendëson vendin e pasagjerit. Ajo ofron disa opsione konfigurimi të brendshme, nga … boudoir për zonjat dhe ekran 17 për filma.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 + ten =

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.