Test Makine. Mundet testi reflekseve të gjej moshën tuaj?

0
705

Test Makine. Sa afër është “Mosha Juaj e Ngarjes” me moshën tuaj reale?

Zbuloni moshën bazuar në reflekset.

Doni të provoni se ju nuk ngisni makinën si një plak i vjetër? Një ide e vecantë na vjen nga Justpark me këtë Test Makine i cili përllogarit moshën tuaj duke parë reflekset tuaja. Kjo lojë mund të jetë për ju. Ajo që ju duhet të bëni është të shtypni tastierën në momentin që ju shihni stopin e kuq për të ndaluar dhe ajo llogarit moshën tuaj bazuar në kohën tuaj të reagimit.

Interesant ky test makine apo jo, cili është mendimi juaj…?

Klikoni mbi foto ose (KETU) për të bërë testin dhe komentoni rezultatet.  

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.