SKODA R200 Non-Fiction

0
123

ŠKODA R200 Non-Fiction. Projektuar nga Peter Novak për plotësimin e 40 vjet nga lindja e 130RS është e vendosur në Qendrën e Artit Bashkëkohor në Pragë. Procesi i prodhimit do të fillojë në janar të 2016 me 24 kopje të kufizuara dhe me çmimin e saj që arrin 255,000 €!

Lini një Përgjigje

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.