Wednesday, February 22, 2017
Shtëpi Autoret Postime nga Auto News

Auto News

Auto News
71 POSTIME 0 Komentet
36,913FansaPëlqeje
15,991NdjekësNdiqe
22,235NdjekësNdiqe
0NdjekësNdiqe
- Advertisement -

Recent Posts

volkswagen

Volkswagen kthen mikrobusin ikonik, por elektrik dhe shumë efiçient

Makina më ikonike që Volkswagen e ka bërë ndonjëherë është Mikrobusi, i cili ishte shumë i famshëm në vitet ‘60-ta e ‘70-ta Shumë njerëz kanë...